| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 19 do 20 let |
| Výška: | od 159 do 161 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |
Pouze pro registrované