| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | lidová hudba, elektronická hudba, country, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | bílá, červená, modrá |
| Květiny: | růže, orchideje, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | do 90 kg |