| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, počítače, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, rock, pop, elektronická hudba, country, metal, jazz, soul, funk |
| Sporty: | cyklistika, kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | česká |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 100 do 190 cm |
| Váha: | od 40 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované