| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, zahrádkaření, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, detektivní, historické, horory |
| Hudba: | pop |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | zelená |
| Nápoj: | čaj, víno, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 28 do 48 let |
| Výška: | od 160 do 200 cm |
| Váha: | od 40 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované