| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Filmy: | detektivní |
| Hudba: | rock |
| Kuchyně: | asijská |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, přátelství |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 170 cm |