| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, počítače |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | cyklistika, kulturistika, fitness, běh, turistika a outdoor |
| Barva: | bílá |
| Nápoj: | čaj |
| Zaměstnání: | student |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 1 do 65 kg |