| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | fotbal, basketbal, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, červená, modrá |
| Květiny: | lilie, orchideje, karafiáty |
| Nápoj: | káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet |
| Majetek: | auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt |
| Věk: | od 53 do 75 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 65 do 85 kg |