| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování |
| Věk: | od 20 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |