| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, kutilství, filmy a kino |
| Filmy: | komedie, pohádky, dobrodružné, drama |
| Hudba: | rock, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, červená, černá |
| Květiny: | růže, narcisy, slunečnice, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 42 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 40 do 65 kg |