| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | vážná, rock, pop, elektronická hudba, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, mexická |
| Květiny: | růže, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 35 let |
| Váha: | od 45 do 70 kg |