| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino, fotografování, móda |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 43 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |