| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, zelená, hnědá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 22 do 28 let |
| Výška: | od 170 do 188 cm |
| Váha: | od 58 do 62 kg |