| Registroval se: | vĂce neĹľ pĹ™ed rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | dĂ©le neĹľ mÄ›sĂc |
| PohlavĂ: | muĹľ |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámenĂ: | do postele, flirt, dopisovánĂ, přátelstvĂ, sport, vĂ˝lety, konĂÄŤky, cestovánĂ |
| Věk: | od 18 do 25 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |