| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | cyklistika, inline, skateboard, … |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, karafiáty |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 23 do 36 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 63 do 72 kg |