| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, móda, příroda a procházky, ruční práce, sport, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, dobrodružné, dokumentární, komedie, psychologické, science fiction |
| Hudba: | jazz, vážná |
| Sporty: | běh, cyklistika, inline, skateboard, …, kulturistika, fitness, lyžování a zimní sporty, plavání, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, italská, mexická, středomořská |
| Barva: | bílá, černá, červená, fialová, modrá, oranžová, růžová, zelená, žlutá |
| Květiny: | růže, slunečnice, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Majetek: | auto, dům |
| Zaměstnání: | podnikatel, zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 23 do 39 let |
| Výška: | do 179 cm |
| Váha: | do 75 kg |