| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 56 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, kutilství, ruční práce |
| Filmy: | akční, historické, horory, westerny |
| Barva: | černá |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | auto, dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 45 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |