| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, kutilství, móda, počítače, příroda a procházky, ruční práce |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, horory, komedie, pohádky, psychologické, science fiction |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Váha: | od 50 do 80 kg |