| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, kultura, móda, počítače, příroda a procházky, sport, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, horory, komedie, psychologické |
| Hudba: | hip hop a rap, pop |
| Sporty: | fotbal, ostatní míčové sporty |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 22 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |