| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
Pouze pro registrované