| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování |
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Výška: | od 100 do 18 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |
Pouze pro registrované