| Registrovala se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 180 do 190 cm |
| Váha: | od 80 do 100 kg |