| Registrovala se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 50 do 65 let |
| Výška: | od 175 do 190 cm |
| Váha: | od 85 do 100 kg |