| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 140 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, kultura, příroda a procházky, sport, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | dokumentární, historické |
| Hudba: | metal, rock |
| Sporty: | fotbal |
| Barva: | černá, hnědá, modrá, zelená |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 30 do 55 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 111 kg |