| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 58 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 99 kg |