| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 34 do 32 let |
| Výška: | od 180 do 120 cm |
| Váha: | od 53 do 54 kg |
Pouze pro registrované