| Registrovala se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 60 do 72 let |
| Výška: | od 183 do 200 cm |
| Váha: | od 80 do 120 kg |