| Registrovala se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 158 cm |
| Váha: | 48 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, kultura, móda, příroda a procházky, tanec |
| Filmy: | detektivní, drama, historické, komedie, psychologické |
| Hudba: | 60.-80. léta, elektronická hudba, pop, rock |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, modrá, zelená |
| Květiny: | frézie, luční květiny, narcisy, orchideje, růže, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Majetek: | auto, byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 43 do 66 let |
| Výška: | od 180 do 196 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované