| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie |
| Děti: | chci, mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, dopisování, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 21 do 30 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 75 kg |