| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | fotografování, hudba, jídlo, knihy, kutilství, počítače, ruční práce |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, elektronická hudba, folk, jazz, metal, pop, vážná |
| Kuchyně: | americká, asijská, česká, indická, italská |
| Barva: | bílá, černá, červená, modrá, zelená |
| Květiny: | narcisy, orchideje, slunečnice, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, míchané nápoje, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 64 do 68 let |
| Výška: | od 160 do 179 cm |
| Váha: | od 70 do 89 kg |