| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 19 do 55 let |
| Výška: | od 100 do 182 cm |