| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 21 do 50 let |
| Výška: | od 175 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 110 kg |