| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 36 do 20 let |
| Výška: | od 168 do 170 cm |
| Váha: | od 59 do 70 kg |