| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Koníčky: | kutilství, počítače, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | country, folk |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | auto, dům |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, cestování |
| Věk: | od 65 do 73 let |
| Váha: | od -1 kg |