| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Hudba: | 60.-80. léta, metal, rock |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 75 do 76 let |
| Výška: | od 168 do 168 cm |
| Váha: | od 75 do 78 kg |