| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, kutilství, počítače, příroda a procházky, ruční práce, sběratelství, sport, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, historické, komedie, science fiction |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 48 let |
| Výška: | od 140 do 190 cm |
| Váha: | od 30 do 85 kg |