| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | včera |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, počítače |
| Filmy: | akční, dobrodružné, historické, horory, komedie, westerny |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | černá, modrá, oranžová |
| Nápoj: | cola a limonády, káva, pivo |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |