| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, kultura, počítače, příroda a procházky |
| Filmy: | akční, detektivní, komedie |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 19 do 25 let |
| Výška: | do 178 cm |
| Váha: | do 90 kg |