| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, historické, komedie, science fiction |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 25 do 50 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |