| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 155 do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované