| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, hudba, cestování, zahrádkaření, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, westerny |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | fotbal, hokej, sportovní střelba |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Nápoj: | káva, víno, víno |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 43 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 60 kg |