| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, hudba, cestování, příroda a procházky |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, historické, horory |
| Hudba: | vážná, rock, metal |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, inline, skateboard, … |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Nápoj: | cola a limonády, pivo, víno |
| Zlozvyky: | alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |