| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, kutilství, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření, fotografování |
| Filmy: | komedie, dokumentární, historické |
| Hudba: | country |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Barva: | bílá, modrá, černá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, cola a limonády, víno |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 70 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 105 kg |