| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kutilství, cestování |
| Filmy: | komedie, dokumentární, westerny, historické |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Majetek: | dům |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 68 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |