| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | sport, cestování, fotografování |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, historické, horory |
| Hudba: | vážná, rock, metal |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované