| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, sběratelství, tanec, jídlo |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, elektronická hudba, country, jazz |
| Sporty: | kulturistika, fitness, plavání, inline, skateboard, …, volejbal, sportovní střelba, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Barva: | bílá, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, lilie, tulipány, luční květiny, karafiáty, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | pivo, víno, víno, víno |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 40 let |
| Výška: | od 175 do 185 cm |
| Váha: | od 75 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované