| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, cestování, příroda a procházky |
| Filmy: | komedie |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | cyklistika |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 43 do 60 let |
| Výška: | od 155 do 188 cm |