| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 32 do 41 let |
| Výška: | od 163 do 176 cm |
| Váha: | do 86 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované