| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, horory |
| Hudba: | pop, elektronická hudba |
| Sporty: | sportovní střelba, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 37 do 41 let |
| Výška: | od 160 do 165 cm |
Pouze pro registrované