| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | komedie, psychologické, dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country, soul |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 65 let |
| Výška: | od 160 do 178 cm |