| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, příroda a procházky |
| Filmy: | akční, dokumentární, historické |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Výška: | do 185 cm |